Nacionalinio „Spalvų muzikos“ orkestro kūrybinės dirbtuvės ir koncertai Klaipėdoje

Rugpjūčio 1-4 d. Klaipėdoje vyko nacionalinio „Spalvų muzikos“ orkestro (vyr. dirigentė Natalija Pugačienė) kūrybinės dirbtuvės. Trys kūrybinės dienos buvo pripildytos muzikos ir bendrystės. Minėdami kolektyvo 25 metų sukaktį, orkestrantai aktyviai repetavo ir ruošėsi koncertams. Kūrybinėse dirbtuvėse dalyvavo gausus būrys muzikantų iš įvairių miestų. Tai draugijos „Guboja“ SPALVŲ ORKESTRAS iš Vilniaus (vadovai Mindaugas Valaitis, Raimonda Janutėnaitė), Šiaulių dienos centro „Goda“ „Spalvų muzikos“ orkestras ( vadovės Natalija Pugačienė, Ilona Būdavaitė), Klaipėdos neįgaliųjų centro „Klaipėdos lakštutė“ ansamblis (vadovas Ramūnas Šlepavičius), klarnetininkas Karolis Pratkus iš Panevėžio, saksofonininkas Svajūnas Birgiolas iš Kauno bei dainininkai Nedas Normantas iš Palangos ir Vaida Butautaitė-Sankovskaja iš Vilniaus. Laisvalaikiu muzikantai dar spėjo pasivaikščioti po miestą, pakvėpuoti gaiviu jūros oru ir pasilepinti saulės spinduliais, tuo pačiu ugdydami socialinius ir savarankiško gyvenimo įgūdžius.

Rugpjūčio 2 d. nacionalinio „Spalvų muzikos“ orkestro solistė Vaida Butautaitė-Sankovskaja ir saksofonininkas Svajūnas Birgiolas su koncertine programa lankėsi VšĮ „Pagalba senjorui“. Dainomis ir muzika jie linksmino ir kūrė gerą nuotaiką ten gyvenantiems senjorams. Tuos, kurie negalėjo patys ateiti į salę, aplankė jų kambariuose. Senjorų šypsenos, plojimai ir padėkos žodžiai – geriausias atlygis muzikantui ir dainininkei. Linkime ten gyvenantiems senjorams sveikatos ir stiprybės, o ilgametei mūsų bičiulei Editai Racevičienei nuoširdžiai dėkojame už tarpininkavimą ir kvietimą apsilankyti šioje įstaigoje.

Rugpjūčio 3 d. vyko nacionalinio „Spalvų muzikos“ orkestro koncertas „Vasaros šypsenos“. Nors permainingas pajūrio oras privertė pakoreguoti koncerto vietą, bet gausiai susirinkę žiūrovai šiltai sutiko orkestro muzikantus ir solistus, o gera nuotaika netruko pasklisti. Buvo įdomu išgirsti ne tik senas dainas, bet ir naujus orkestro parengtus kūrinius. Dėkojame BĮ neįgaliųjų centro „Klaipėdos lakštutė“ direktorei Danutei Daukantienei už kvietimą, šiltą priėmimą ir dovanas.

LSKD „Guboja“ veiklą finansuoja Neįgaliųjų reikalų departamentas prie SADM ir Lietuvos kultūros taryba.

„Vakarų ekspresas“ apie orkestro viešnagę Klaipėdoje:
https://ve.lt/gyvenimas/kultura/nacionalinio-spalvu-muzikos-orkestro-viesnage-klaipedoje?fbclid=IwAR0mWo6eENSP96sot1gpT2psprCET0Dwmk4NRkTfHuuigf6Z1mQ0ijdNxhM

Kūrybinių dirbtuvių akimirkos: