Respublikinis vaikų ir jaunimo su negalia kūrybinių darbų konkursas-paroda „Atrask spalvų pasaulį“

Kviečiame dalyvauti respublikiniame vaikų ir jaunimo su negalia kūrybinių darbų konkurse-parodoje „Atrask spalvų pasaulį“. Konkurso-parodos organizatoriai – Kaišiadorių kultūros centras ir Lietuvos specialiosios kūrybos draugija „Guboja“. Konkurso-parodos globėja – LR Seimo narė, Neįgaliųjų teisių komisijos pirmininkė Monika Ošmianskienė.

Konkurso tikslas – skatinti vaikų ir jaunimo su negalia meninę saviraišką, dailės kalba išreikšti savo santykį su aplinkiniu pasauliu.

Dalyvauti gali įstaigos ir organizacijos, dirbančios ir/ar vienijančios vaikus ir jaunimą su negalia, taip pat pavieniai asmenys su negalia nuo 5 iki 29 metų amžiaus.

Prašome atidžiai perskaityti konkurso nuostatus ir susipažinti su dalyvavimo tvarka bei terminais: 
https://www.guboja.lt/wp-content/uploads/2021/03/atrask_spalvu_pasauli_nuostatai_1.doc

Nuo 2021 m. birželio 1 d. virtuali konkurso dalyvių darbų paroda bus patalpinta  organizatorių tinklapiuose, socialinio tinklapio facebook profiliuose. 2021 m. birželio 16 – 30 d. geriausių konkurso darbų paroda bus eksponuojama LR Seime (parodą globoja LR Seimo Neįgaliųjų teisių komisijos pirmininkė Monika Ošmianskienė). Taip pat numatoma, kad geriausių konkurso darbų paroda bus pristatoma ir Lietuvos regionuose.

Draugijos „Guboja“ dailės-parodinę veiklą 2021 m. metais dalinai finansuoja Neįgaliųjų reikalų departamentas prie SADM.