Asmenų su negalia bendruomenės sąskrydis „Už miestą tau ir man“

LSKD ,,Guboja”, tęsdama daug metų puoselėjamą tradiciją rengti asmenų su negalia sąskrydžius Lietuvos kultūros sostinėse ir siekdama asmenims su negalia sudaryti lygiavertes sąlygas dalyvauti Lietuvos kultūriniame gyvenime, 2024 m. birželio 1 d. organizuoja Lietuvos asmenų su negalia bendruomenės sąskrydį „Už miestą tau ir man“.

Renginyje, vyksiančiame 2024 metų Lietuvos kultūros sostinėje Kaišiadoryse, kviečiame dalyvauti asmenis su negalia vienijančias ir atstovaujančias organizacijas bei įstaigas.

Lietuvos asmenų su negalia bendruomenės sąskrydis „Už miestą tau ir man“ – kultūrinės įtraukties renginys, vienijantis kūrybingą asmenų su negalia bendruomenę, turinčius ir neturinčius negalią meno mėgėjus bei meno profesionalus. Mes esame už visiems patogų, kuriantį miestą ir kviečiame jame veikti kartu!

Sąskrydyje Kaišiadoryse koncertuos unikalus, vienintelis Lietuvoje tokio pobūdžio kolektyvas –  Nacionalinis „Spalvų muzikos“ orkestras (vyr. dirigentė Natalija Pugačienė), kiti Lietuvos asmenų su negalia meno kolektyvai. Renginį ves dainininkas Jurgis Brūzga.

Sąskrydžio metu vyks ne tik jungtiniai asmenų su negalia ir profesionalių ar žinomų vietos atlikėjų pasirodymai, bet ir edukacinės, kitos įtraukios veiklos, kurios skatins renginio dalyvius ir žiūrovus bendrauti, geriau pažinti vieniems kitus.

Kviečiame asmenis su negalia vienijančias ir atstovaujančias organizacijas bei įstaigas registruotis ir dalyvauti ne tik koncertinėje renginio programoje, tačiau ir renginio metu vyksiančioje mugėje, kurioje bus galima pristatyti bei  prekiauti savo sukurtais meno kūriniais, rankdarbiais ir kt.

Kviečiame užpildyti registracijos anketą:

2024.06.01 Dalyvio anketa

Registracija vyksta iki gegužės 13 d.

Kontaktai pasiteiravimui: 
LSKD „Guboja“ pirmininkė Viktorija Vitaitė, mob. +370 698 43850, viktorija@guboja.lt
LSKD „Guboja“ projektų vykdytoja Jadvyga Lisevičiūtė, mob. +370 615 96754, jadvyga@guboja.lt