Dailės darbų paroda „Žiemos pasaka“

Draugija „Guboja“ pristato virtualią žmonių su negalia dailės darbų parodą „Žiemos pasaka“. Metai jau įsibėgėjo ir gražuolė žiema mus džiugino visomis savo grožybėmis. Talentingieji menininkai stengėsi pavaizduoti savo kūryboje įvairiausius žiemos atspalvius ir nuotaikas: ryto garsus, vakaro kvapus, nakties ramybę, švenčių džiaugsmą. Pasitelkę fantaziją jie kūrė gražią žiemos pasaką, į kurią žengia karaliai, kirpėjai, princai, kepėjai ir kitos pasakų būtybės. Kai kurie, įkvėpti poeto H. Radausko eilių, ne tik piešė, bet ir sukūrė eilėraščių. 

Šioje parodoje eksponuojami dailės darbai 112 autorių iš Alytaus, Druskininkų, Prienų, Elektrėnų, Kaišiadorių, Vilniaus, Joniškio ir Šiaulių įstaigų bei organizacijų. Dėkojame už aktyvų dalyvavimą autoriams ir jų vadovams, mokytojams.

Draugija „Guboja“ – skėtinė asociacija, vykdanti žmonių su negalia meninį-estetinį ugdymą, socialinę integraciją į visuomenę. Viena iš asociacijos veiklos krypčių – vizualiniai menai. Kasmet „Guboja“ surengia 5-6 parodas įvairiuose Lietuvos miestuose. Parodų tikslas – skatinti asmenų su negalia kūrybinę saviraišką, supažindinti visuomenę su jų kūrybiniais pasiekimais.

Šia paroda startuoja draugijos ,,Guboja“ 2022 m. dailės-parodinė veikla, kuri finansuojama 2022 m. Neįgaliųjų asociacijų veiklos rėmimo projekto lėšomis.

Visą parodą peržiūrėti galite šioje nuorodoje:

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.4639111386187910&type=3

Įsimintiniausi parodos darbai šiame youtube vaizdo pristatyme: