Informacija asmenų su negalia bendruomenės sąskrydžio „Už miestą tau ir man“ Kaišiadoryse dalyviams

LSKD ,,Guboja”, tęsdama daug metų puoselėjamą tradiciją rengti asmenų su negalia sąskrydžius Lietuvos kultūros sostinėse ir siekdama asmenims su negalia sudaryti lygiavertes sąlygas dalyvauti Lietuvos kultūriniame gyvenime, 2024 m. birželio 1 d. organizuoja Lietuvos asmenų su negalia bendruomenės sąskrydį „Už miestą tau ir man“.

Renginyje, vyksiančiame 2024 metų Lietuvos kultūros sostinėje Kaišiadoryse, kviečiame dalyvauti asmenis su negalia vienijančias ir atstovaujančias organizacijas bei įstaigas.

Lietuvos asmenų su negalia bendruomenės sąskrydis „Už miestą tau ir man“ – kultūrinės įtraukties renginys, vienijantis kūrybingą asmenų su negalia bendruomenę, turinčius ir neturinčius negalią meno mėgėjus bei meno profesionalus. Mes esame už visiems patogų, kuriantį miestą ir kviečiame jame veikti kartu!

Sąskrydyje Kaišiadoryse koncertuos unikalus, vienintelis Lietuvoje tokio pobūdžio kolektyvas –  Nacionalinis „Spalvų muzikos“ orkestras (vyr. dirigentė Natalija Pugačienė), kiti Lietuvos asmenų su negalia meno kolektyvai ir dainininkas Jurgis Brūzga.

Aktuali informacija šventės dalyviams:

Automobilių parkavimo žemėlapis