KŪRYBINĖS DIRBTUVĖS ALYTAUS VAIKAMS

Vasaros taku jau žengia rugpjūtis su raustančiais šermukšniais, nokstančiais obuoliais ir besiruošiančiais ilgai kelionei gandrais… Visuomeninė organizacija (asociacija) specialiosios kūrybos draugija Alytaus ,,Guboja“ 2023 m. rugpjūčio 4-11 dienomis socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje dalyviams organizavo kūrybines dirbtuves neįgaliems vaikams ,,Dailieji amatai, menas ir sportas“. Jų metu vaikai tobulino savo gebėjimus, sveikatinosi, patyrė daug teigiamų emocijų, daug sužinojo ir pamatė. Gubojiečiai savo veiklose padarė gražių kūrybinių darbų, plėtė kultūrinį bei pažintinį akiratį. Darbeliai buvo eksponuojami Alytaus Dzūkijos mokykloje ir kavinėje-restorane ,,Alovės karčiama“, kur dalyviai labai skaniai valgė pietus.

Pirmosios pagalbos suteikimo būdų vaikus mokė Alytaus miesto visuomenės sveikatos biuro darbuotoja I. Vabolienė. Druskininkų amatų centre jie mokėsi gaminti ženkliukus, gėrėjosi miesto fontanu. Kitą dieną Rumšiškėse Lietuvos liaudies buities muziejuje susipažino su ,,visa“ Lietuva. Raudondvario dvaro edukacijoje gamino labai gražius muiliukus. Smagiai sportavo, laiką leido nuostabiame dvaro parke. Gubojiečiai daugiausiai įspūdžių patyrė edukacijoje Nibrių žirgynėlyje. Vaikai nutarė, kad visos kelionės ir veiklos buvo puikios, bet pati šauniausia Nibriuose.

Projektą kūrybinės dirbtuvėms neįgaliems vaikams ,,Dailieji amatai, menas ir sportas“ finansavo Alytaus miesto savivaldybė ir visuomeninė organizacija (asociacija) specialiosios kūrybos draugija Alytaus ,,Guboja“. 
Rugsėjis tuojau visus pakvies į klases ir vėl lauksime kitos vasaros…          

Visuomeninės organizacijos specialiosios kūrybos draugijos Alytaus ,,Guboja“ pirmininkė Ilona Burinskienė