Kviečiame dalyvauti edukaciniame interaktyviame projekte „Muzika ir menas“

Džiaugiamės, galėdami pakviesti jus dalyvauti daugiašaliame edukaciniame interaktyviame projekte „Muzika ir menas“, kurį pristato „GCI PLANET“ kartu su „MICROSOFT“. Šis tarptautinis projektas prasideda spalio 26-27 dienomis (priklausomai nuo laiko juostos), kada vyks pirmasis virtualus tarptautinis koncertas, kuriame dalyvaus jauni virtuozai iš viso pasaulio, tarp kurių bus ir draugijos „Guboja“ suburtas nacionalinis „Spalvų muzikos“ orkestras! Šio projekto tikslas – muzikos, meno pagalba visame pasaulyje apjungti vaikus ir jaunimą bei suaugusius, kurie gyvena nepalankiomis sąlygomis, patiria socialinę atskirtį, turi negalią, gyvena vaikų globos namuose ir pan. GCI programoje dalyvaus vaikai ir jaunimas iš 48 šalių iš penkių kontinentų, beveik visų pirmaujančių pasaulio muzikos įstaigų, taip pat vaikų ligoninių, mokyklų, vaikų globos namų, neįgaliųjų organizacijų. Šios unikalios iniciatyvos, kurios partneriais esame ir mes – Lietuvos specialiosios kūrybos draugija „Guboja“, projekto auditorija taps aktyviais dalyviais, kuriančiais įvairių rūšių meną (piešimą, tapybą, skulptūrą ir kt.), įkvėpti GCI koncertų ir muzikos! Visi kūriniai, sukurti po GCI koncertų, bus pristatyti (virtualiai) per skaitmeninę parodą „GCI PLANET“, o padedant „MICROSOFT“ taps kolektyviniu 3D VR kūriniu „WeArt“. „WeArt“ bus eksponuojamas MICROSOFT, JT, muziejuose ir meno parodose Niujorke, Majamyje, „Art Basel“ ir kituose renginiuose.

Svarbi infomacija organizacijoms ir įstaigoms, norinčioms dalyvauti šiame tarptautiniame projekte: 
– GCI koncertą galima pasižiūrėti spalio 26-27 dienomis jums patogiu metu (48 val.) www.gciplanet.org/concert;
– Jeigu norite dalyvauti šiame projekte (po koncerto siųsti organizatoriams savo kūrybos darbus), jūs turite atlikti šiuos žingsnius:
1. GCI koncerto peržiūros metu komentarų skiltyje parašyti savo šalį (Lithuania) ir savo vardą/organizaciją, kuriai atstovaujate.
2. El. paštu mariabrodskaya@me.com dar kartą patvirtinti, kad norite siųsti savo darbus. Rašyti galima rusų ir anglų kalba. Jums bus atsisiųstos instrukcijos kaip tą darbą pateikti.

Jeigu kiltų neaiškumų, prašome rašyti viktorija@guboja.lt arba skambinti mob. 869843850. Linkime sėkmingo dalyvavimo projekte!