Muzikiniai ekspromtai viešose erdvėse

2019 m. birželio 4 d. Vilniuje startavo ,,Muzikiniai ekspromtai viešose erdvėse”.  Dviejose vilniečių gausiai lankomose vietose – Europos aukštėje ir V. Kudirkos aikštėje – pasirodė LSKD „Guboja“ SPALVŲ ORKESTRAS (vadovai Romualdas ir Valerija Brūzgos, Raimonda Janutėnaitė), Vilniaus lietuvių namų tautinių šokių kolektyvas „Volungė“ (vadovė Zita Damauskienė), dainininkai Emilis Korickij ir Adomas Dimša. Muzikantai, šokėjai ir dainininkai kartu kūrė jaukią ir nuotaikingą aplinką vilniečiams ir miesto svečiams.
,,Muzikiniai ekspromtai viešose erdvėse” – tai jungtiniai meno megėjų pasirodymai, kuriais siekiame pristatyti visuomenei asmenų su negalia muzikinius pasiekimus ir gebėjimus lygiaverčiais pagrindais įsilieti į šalies kultūrinį gyvenimą bei jį praturtinti. Kviečiame vilniečius ir miesto svečius trumpam sustoti, pasiklausyti ir tapti muzikinio ekspromto dalimi. 
Birželio 16 d.  11.30 val. ,,Muzikiniai ekspromtai viešose erdvėse” tęs pasirodymus Bernardinų sode, o vėliau keliaus į Klaipėdą, Palangą ir Druskininkus. 
Renginio organizatorius – Lietuvos specialiosios kūrybos draugija „Guboja“, partneris – Vilniaus lietuvių namai.
Dalinai finansuoja Vilniaus miesto savivaldybė ir Lietuvos kultūros taryba.