Nacionalinio „Spalvų muzikos“ orkestro dviejų dalių kūrybinės dirbtuvės

Rugpjūčio 2–8 dienomis Klaipėdoje vyko nacionalinio „Spalvų muzikos“ orkestro (vadovė ir vyr. dirigentė Natalija Pugačienė) kūrybinės dirbtuvės, kurios šiemet dėl COVID-19 buvo organizuojamos dviem dalimis. Pirmojoje rugpjūčio 2–5 dienomis dalyvavo orkestrantai iš Šiaulių, Joniškio, Kauno, Klaipėdos ir Vilniaus. Jie rugpjūčio 4 dieną surengė nuotaikingą koncertą „Vasaros šypsenos“ Klaipėdos apskrities viešosios I. Simonaitytės bibliotekoje.

Antrojoje kūrybinių dirbtuvių dalyje muzikavo nacionalinio „Spalvų muzikos“ orkestro dalyviai iš Vilniaus ir Klaipėdos. Jie koncertą surengė rugpjūčio 7 d. BĮ neįgaliųjų centre „Klaipėdos lakštutė“. Orkestro atlikėjai buvo sutikti itin šiltai, po koncerto jų laukė vaišės ir puikius pasibūvimas.

Kūrybinių dirbtuvių metu įgyta dar daugiau patirties, muzikavimo drauge, bendravimo džiaugsmo ir gero emocinio užtaiso, kurio taip visiems reikėjo po sudėtingo karantino laikotarpio. Prie viso to prisidėjo ir sveikatą bei jėgas atkuriantis pajūrio oras. Su naujomis jėgomis bus lengviau kibti į kitus gražius ir kūrybinius planus.

Kviečiame pažiūrėti rugpjūčio 4 dienos koncertą.

ORKESTRO VEIKLĄ ORGANIZUOJA:

Lietuvos specialiosios kūrybos draugija „Guboja“

ORKESTRO VEIKLĄ REMIA:

Neįgaliųjų reikalų departamentas prie SADM,

Lietuvos kultūros taryba.

KONCERTŲ PARTNERIAI:

Klaipėdos apskrities viešosios I. Simonaitytės biblioteka

BĮ neįgaliųjų centras „Klaipėdos lakštutė“.