Nacionalinio ,,Spalvų muzikos“ orkestro koncertai Alytuje ir Plungėje

Prasidėjo aktyvi nacionalinio ,,Spalvų muzikos“ orkestro vasara. Birželio 15-17 d. dalis orkestro muzikantų repetavo kūrybinėse dirbtuvėse Alytuje ir kartu su muzikantų grupe iš Panevėžio ,,Nešpėtni bernai” koncertavo Alytaus miesto šventėje. Ir tą patį savaitgalį kita dalis muzikantų jau keliavo Plungę, švenčiančią miesto gimtadienį. Birželio 19 d. Plungėje, Oginskio rūmų žirgyne, vyko Bendruomenės piknikas. Nors oras nelepino, bet susirinkusiųjų nuotaika buvo puiki. Čia emocingai liejosi trankios Plungės kultūros centro ir svečių meno kolektyvų melodijos.

Šioje bendruomenės šventėje dalyvavo ir draugijos ,,Guboja“ nacionalinis ,,Spalvų muzikos“ orkestras (vyr. dirigentė Natalija Pugačienė). Šį kartą nacionalinis ,,Spalvų muzikos“ orkestras apjungė Šiaulių globos namų padalinio centro ,,Goda“ muzikantus, vadovaujamus Natalijos Pugačienės bei Ilonos Būdavaitės, Joniškio ,,Saulės“ pagrindinės mokyklos Dienos užimtumo centro muzikantus, vadovaujamus Karolio Pratkaus, solistes Vaidą Butautaitę-Sankovskają iš Klaipėdos ir Rinaldą Pocevičiūtę iš Mažeikių bei koncertmeisterę Donatą Petrauskienę iš Klaipėdos. Šį kartą jungtiniam orkestrui vadovavo Natalija Pugačienė, koncertą vedė klarnetininkas Karolis Pratkus, koncertmeisterė Donata Petrauskienė. Žiūrovai labai šiltai priėmė orkestro muzikantus ir solistus. Pasak Plungės kultūros centro direktoriaus, ,,įspūdingas ir jautrus nacionalinio ,,Spalvų orkestro“ pasirodymas, kaip simbolis, kad bendruomenė tai mes visi: jaunas, senjoras, sveikas ar negalios paliestas”.

Dėkojame Plungės kultūros centro kolektyvui, vadovaujamam direktoriaus Romo Matulio, už puikiai organizuotą renginį ir galimybę pažinti Plungės miesto kultūrinį gyvenimą. Lietuvos specialiosios kūrybos draugijos „Guboja“ veiklą dalinai finansuoja Neįgaliųjų reikalų departamentas prie SADM ir Lietuvos kultūros taryba.