Nacionalinio SPALVŲ MUZIKOS orkestro muzikos ir bendrystės šventė Šv. Kotrynos bažnyčioje

Rugsėjo 8 d. nacionalinis SPALVŲ MUZIKOS orkestras kartu su savo scenos draugais Vilniuje kvietė į tikrą muzikos šventę. Koncerte skambėjo populiariosios klasikos, džiazo kūriniai, kuriuos atliko nacionalinis SPALVŲ MUZIKOS orkestras – vyr. dirigentai Romualdas Brūzga ir Natalija Pugačienė, choras „Artyn“ – vadovė Erika Žilinskaitė, solistai – Vaida Butautaitė, Jurgis Brūzga, Dr. Remigijus Sabaliauskas, džiazo pianistas Raigardas Daraganas, akompaniatorės Dainora Laukžemytė ir Jurga Juzėnaitė, koncertą vedė dainininkas Jurgis Brūzga.

Puikias emocijas kurstė ne tik muzika, bet ir tai, kad nacionalinio „Spalvų muzikos“ orkestro pradininkai – draugijos „Guboja“ SPALVŲ ORKESTRAS iš Vilniaus ir Šiaulių miesto savivaldybės globos namų padalinio „Goda” SPALVŲ MUZIKOS orkestras mini 25 metų veiklos sukaktį. Šią progą gražiai įprasmino koncerto metų įteiktos šio koncerto globėjo – Socialinės apsaugos ir darbo ministro Lino Kukuraičio padėkos raštai, atminimo dovanos, kurias įteikė Neįgaliųjų reikalų departamento prie SADM direktorė Eglė Čaplikienė.

Padėkos raštais buvo pagerbti ir du LSKD „Guboja“ dalyviai, kurie didelę savo muzikinio kelio dalį praleido kartu su „Guboja“, o šiandien jau yra garsūs scenos profesionalai, abu šių metų vasarą tapę LMTA absolventais. Tai džiazo pianistas Raigardas Daraganas, kuris šiemet baigė bakalauro studijas, ir Dainora Laukžemytė, tapusi LMTA magistre. Pianistė kalbėjo: „Nors teko koncertuoti daugelyje Lietuvos scenų, tačiau po šio koncerto mano koncertinis žemėlapis pasipildys ir Šv. Kotrynos bažnyčia, nes čia grojau pirmą kartą. Su „Guboja“ kiekvienas išėjimas į sceną vis kitoks, įprasmina naujas kūrybines formas ir patirtis. Šiame koncerte pirmą kartą akompanavau Vaidai Butautaitei. Be galo kaskart džiaugiuosi galimybe pagroti, išeiti į scena „Guboja“ rengiamuose koncertuose, nes tai yra labai svarbu kiekvienam iš mūsų, kiek tame daug puikių ir taip mums visiems reikalingų emocijų ir patyrimo“ – atviravo Dainora Laukžemytė.

Koncerto pabaigoje visus maloniai nustebino rėmėjų dovanoti du įspūdingi tortai su skaičiais 25, kurie žymi nacionalinio „Spalvų muzikos“ orkestro dalyvių  – draugijos „Guboja“ SPALVŲ ORKESTRO iš Vilniaus ir Šiaulių miesto savivaldybės globos namų padalinio „Goda” SPALVŲ MUZIKOS orkestro, nueitą prasmingą kūrybinę, meninę veiklą.

Šis koncertas vainikavo kūrybines dirbtuves ir projektą „Neįgaliųjų nacionalinis SPALVŲ MUZIKOS orkestras ir draugai“, kuris finansuojamas Vilniaus miesto savivaldybės lėšomis.

Koncerto organizatorius –  LSKD „Guboja“.

Koncerto globėjas – Socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis.

Partneris – Vilniaus Mokytojų namai.

Rėmėjai:

Neįgaliųjų reikalų departamentas prie SADM;

Lietuvos kultūros taryba;

Vilniaus miesto savivaldybė.