Paroda Druskininkų socialinių paslaugų centre

Bendradarbiaujant su LSKD „Guboja“ Druskininkų skyriumi, 2019 m. rugpjūčio 19 d. Druskininkų socialinių paslaugų centre vyko Elektrėnų šeimos namų Paramos šeimai tarnybos ugdytinių tapybos darbų parodos atidarymas. Parodos atidaryme dalyvavo asmenys su negalia iš Elektrėnų, Vilniaus, Druskininkų, Šiaulių, Joniškio, Klaipėdos. Po nuotaikingo atidarymo su muzikiniu intarpu parodos dalyviai apžiūrėjo Druskininkų socialinių paslaugų centro erdves, vaišinosi ir bendravo. 
LSKD „Guboja“, bendradarbiaudama su padaliniais, veiklos partneriais, organizuoja neįgaliųjų dailės darbų parodas su atidarymo, aptarimo, edukaciniais, kitais renginiais įvairių Lietuvos miestų bibliotekose, muziejuose, galerijose, vaikų ir jaunimo centruose, kitose viešose erdvėse. Šiais metais parodos jau vyko Vilniuje, Šiauliuose, o rudenį numatoma Alytuje. Parodų atidarymų metu neįgalieji kūrėjai pristato savo darbus, o edukacinių, kitų programų metu susipažįsta su naujomis dailės technikomis, įgyja naujos kūrybinės patirties. 
Dailės darbų parodas organizuoja Lietuvos specialiosios kūrybos draugija „Guboja“. Dailės parodinė veikla 2019 metais dalinai finansuojama Neįgaliųjų reikalų departamento prie SADM lėšomis.