Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

NACIONALINIO “SPALVŲ MUZIKOS” ORKESTRO MUZIKINĖ STOVYKLA DRUSKININKUOSE (I DALIS)

07-1 - 07-5

Nacionalinis „Spalvų muzikos“ orkestras – unikalus, vienintelis toks muzikos kolektyvas šalyje. Pagal unikalią „spalvų ugdymo“ metodiką orkestro vadovai sugeba išmokyti groti įvairiais muzikos instrumentais sutrikusio intelekto žmones. Šio metodo esmė – vietoje įprastų natų naudojami spalvoti ženklai, kurie padeda asmeniui su negalia greičiau išmokti groti. Šio orkestro branduolys – gabūs muzikai žmonės, turintys intelekto negalią iš Vilniaus, Šiaulių, Joniškio, Klaipėdos. Kartu su jais muzikuoja gabūs muzikai jauni žmonės, turintys regos, kitą negalią.
Nacionalinis “Spalvų muzikos” orkestras turi gražią tradiciją kasmet vasarą susiburti į muzikines stovyklas ir kūrybines dirbtuves. Tai yra neatsiejama orkestro veiklos dalis, kurios tikslas – neįgaliųjų muzikinis, kūrybinis ugdymas, tobulėjimas, koncertinė, švietėjiška veikla. 

Atsižvelgiant į Vyriausybės nutarimus ir rekomendacijas dėl koronoviruso grėsmių Lietuvoje, šiemet muzikinė stovykla skaidoma į dvi dalis. Pirmoji vyks jau visai netrukus – liepos 1-5 dienomis Druskininkuose. Joje dalyvaus nacionalinio “Spalvų muzikos” orkestro dalyviai iš Šiaulių, Joniškio, Kauno, Klaipėdos.

Šio orkestro veikla finansuojama Neįgaliųjų reikalų departamento prie SADM, Lietuvos kultūros tarybos, dalyvių, suinteresuotų įstaigų, rėmėjų lėšomis.

Informacija

Pradžia:
07-1
Pabaiga:
07-5
Keisti šrifto dydį
Keisti kontrastą