Šventė „Tau, Vilniau!“

„Už miestą tau ir man“. Toks šūkis šiemet suvienys kasmetinės šventės, kuri tradiciškai yra tapusi skirtumus dėl negalios ištrinančiu renginiu, dalyvius. Mes esame už visiems patogų, kuriantį miestą ir kviečiame jame veikti kartu.

Šiais metais šventė ,,Tau, Vilniau!” vyks rugsėjo 1 d. 

Dalyvių registracija per skėtines asociacijas baigta.

Kitų neįgaliųjų organizacijų, dienos centrų registracija į šventę ,,Tau, Vilniau!” vykdoma nuo liepos 17 d. iki rugpjūčio 12 d. Į mugę registracija vyks tik su savo palapinėmis (3×3 m) ir kitu reikalingu mugės inventoriumi (iš viso 40 prekybos vietų). 

Numatoma, kad prekyba su savo palapinėmis vyks Katedros aikštės prieigose (Pilies skvere). Ten vyks ir meno kolektyvų dūzgės, kitos pramogos, bus dalinama košė mugės dalyviams.

Užpildytą dalyvio anketą prašome siųsti el. paštu: ausra@guboja.lt. Nuolat sekite mūsų tinklapį www.guboja.lt, kuriame skelbsime informaciją apie renginį, jo pakitimus. Renginio klausimais kreipkitės į projekto vykdytoją Aušrą Abromaitienę (mob. tel. +37061810120, el.p. ausra@guboja.lt). Esant papildomiems klausimams, galite kreiptis į LSKD „Guboja“ pirmininkę Viktoriją Vitaitę (mob. tel. +37069843850, el.p. viktorija@guboja.lt).

>>> Užsiregistravę šventės dalyviai

  •  
  •