„Už teisę kurti ir būti savimi“ Klaipėdoje

2019 m. kovo 14 d. švietėjiškų renginių ciklas „Už teisę kurti ir būti savimi“ aplankė Klaipėdos „Vėtrungės“ gimnaziją. Jaukiame renginyje dalyvavo daugiau kaip 100 šios gimnazijos mokinių bei mokytojų, o taip pat 17 neįgaliųjų meninės raiškos studijos „Klaipėdos guboja“ (vadovė Vaida Butautaitė) lankytojų ir jų vadovų. 
Renginio metu kalbėjomės apie žmonių galias ir negalias, klausėmės ansamblio „Pajūrio spalvos“ (vadovas Ramūnas Šlepavičius) muzikavimo, žiūrėjome aktorės Eglės Jackaitės vaizdo siužetą, susipažinome su Vilniaus lietuvių namų mokinių savanoristės patirtimi. Renginio metu veikė puiki LSKD „Guboja“ Druskininkų skyriaus ugdytinių (vadovė Diana Lukošiūnaitė) darbų paroda „17 gyvenimo akimirkų“, kurioje buvo pristatyti dviem skirtingomis technikomis – simegrafija (siuvinėjimas) ir popieriaus karpiniais- atlikti kūrybiniai darbai. 
Renginių ciklą Klaipėdoje organizavo LSKD „Guboja“ kartu su LSKD „Guboja“ Klaipėdos krašto atstovybe. Renginio partneriai ir rėmėjai: Neįgaliųjų reikalų departamentas prie SADM ir Klaipėdos „Vėtrungės“ gimnazija.
Nuoširdžiai dėkojame visiems renginio dalyviams už geras emocijas ir bendrystę!